A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Japonsko - Diskuze

Původní dotaz

Japan Railways

24.04.2016 18:34:47 | japonsko13
japonsko13
Dobrý den, letíme do Japonska a prokousávam se mnoha informacemi. Jedna z nejdůležitějších mi prijde Japan Railways. Moc bych prosila někoho, kdo by mi vysvětlil,jak je to s tím ticketem. Chceme navštívit více měst, takže si myslím, že by si nám ten Japan Rail Pass vyplatil. Ten Pass plati po celem Japonsku, tedy i v Tokiu? A jsou tam 2 cenove kategorie,takže kterou bych mela zvolit? sinkansen se ten Pass nevztahuje,ze ano? A pak by me moc zajímalo, z jaké zastávky odjíždí ty vlaky například do Nagana,Osaky nebo k hoře Fudgi. Moc děkuji za nějakou radu
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
japonsko13 24.04.2016 19:34
Japan Railways  

Dobrý den, letíme do Japonska a prokousávam se mnoha informacemi. Jedna z nejdůležitějších mi prijde Japan Railways. Moc bych prosila někoho, kdo by mi vysvětlil,jak je to s tím ticketem. Chceme navštívit více měst, takže si myslím, že by si nám ten Japan Rail Pass vyplatil. Ten Pass plati po celem Japonsku, tedy i v Tokiu? A jsou tam 2 cenove kategorie,takže kterou bych mela zvolit? sinkansen se ten Pass nevztahuje,ze ano? A pak by me moc zajímalo, z jaké zastávky odjíždí ty vlaky například do Nagana,Osaky nebo k hoře Fudgi. Moc děkuji za nějakou radu

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu